Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Penumbra: Black Plague - kody

Kategoria: Kody
Producent: Frictional Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 24 luty 2010, 13:41
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Penumbra: Black Plague - kody

Kody Penumbra: Black Plague w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Nie ma żadnych fraz, których wpisanie dawałoby nieśmiertelność prowadzonej postaci czy też eliminowało zainfekowanych ludzi z bazy. Kody Penumbra: Black Plague powodują uatrakcyjnienie gry dzięki uruchomieniu pewnej aplikacji na komputerze, jaki znajdujesz w czasie zabawy. Jest to komputer Swansona.

Znajdź na nim plik schmup.exe, a gdy zapyta o hasło, wpisz: xor451. Odblokujesz w ten sposób ukrytą mini-grę.

Jeśli nie znasz jeszcze Penumbra: Black Plague, możesz ściągnąc jej wersję demo z naszych stron. Oczywiście jej download jest całkowicie darmowy.

Podobne

 • Penumbra: Black Plague - patch

  Patch Penumbra: Black Plague to łatka niezbędna dla każdego posiadacza gry. Możesz ściągnąc ją za darmo z naszych stron, ale uwaga – patch Penumbra: Black Plague przeznaczony jest dla tych ludzi, którzy mają płytę z grą (czyli nie kupili jej w formie elektronicznej).

 • Penumbra: Black Plague - trailer

  Trailer Penumbra: Black Plague to krótki filmik, który wprowadza Cię w atmosferę i klimat tej intersującej produkcji. Zobaczysz tu, jak prezentowana jest akcja gry i jak wygląda gameplay.

 • Penumbra: Black Plague - gameplay

  Gameplay Penumbra: Black Plague ukazuje Ci, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Zobaczysz tu , jakie lokacje przemierzamy podczas gry, jakich akcji możemy dokonywac oraz jakie czekają nas zagadki do rozwikłania.

 • The Black Mirror - kody

  Kody do The Black Mirror stanowią świetną pomoc dla każdego, komu zdarzyło się utkwić na którymś z poziomów.

 • Black - kody

  W Black kody wprowadzamy wpisując je w miejsce nazwy profilu. Zarówno na PS2, jak i Xbox kod 5SQQ-STHA-ZFFV-7XEV sprawi, że od początku gry będziesz posiadał karabin maszynowy M249.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Penumbra: Black Plague - kody