Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Oddworld: Abe’s Oddysee - Kody

Kategoria: Kody
Producent: Oddworld Inhabitants
Licencja: Licencja
Data dodania: 19 październik 2009, 11:26
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Oddworld: Abe’s Oddysee - Kody

Kody do Oddworld Abe’s Oddysee to pomocna rzecz dla wszystkich tych graczy, którzy mają problemy z ukończeniem tego tytułu. Kody Oddworld Abe’s Oddysee zapewnią Ci swobodne przechodzenie z etapu na etap oraz odblokują wszystkie filmiki. Jakim sposobem? Prostym.

Wybór etapu: przytrzymaj SHIFT i wciskaj DÓŁ, PRAWO, LEWO, PRAWO, LEWO, PRAWO, LEWO, GÓRA.

Dzięki temu zabiegowi możesz przeskakiwać błyskawicznie kolejne poziomy bez najmniejszych strat.

A jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie filmy: przytrzymaj SHIFT i wciskaj GÓRA, LEWO, PRAWO, LEWO, PRA-WO, LEWO, PRAWO, DÓŁ.

Pamiętaj jednak, że nadużywanie kodów psuje zabawę!

Podobne

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.

 • Kody do Need for Speed: Most Wanted

  Kody do Most Wanted to dość dobra pomoc dla tych graczy, którzy lubią mieć wolną rękę w działaniu. Poniższe kody Need for Speed Most Wanted odblokując Ci nowe wozy oraz wyzwanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Oddworld: Abe’s Oddysee - Kody