Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Neverwinter Nights

Kategoria: Kody
Producent: BioWare Corporation
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 04 sierpień 2009, 14:56
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 12

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis dodatku - Kody do Neverwinter Nights

­­

Dostępne są do gry neverwinter nights kody znacznie ułatwiające rozgrywkę. Możemy ich użyć, jeśli edytujemy wcześniej plik nwn.ini w katalogu z grą. Można to zrobić za pomocą dowolnego edytora tekstowego, np. windowsowego Notatnika (komenda notepad). W sekcji “Game Options” należy dodać następującą linijkę:

­

Debug Mode=1

­

Jeśli nie masz sekcji “Game Options” w nwn.ini, znajdź ją w pliku nwnplayer.ini i tam dopisz powyższą linijkę. Następnie, po uruchomieniu gry i po naciśnięciu tyldy (~, czyli shift + ` + spacja), wpisujemy “DebugMode1” (ewentualnie “DebugMode 1” lub “DebugMode=1”) i naciskamy Enter – w efekcie powinien pojawić się komunikat “Success”. Teraz możesz wpisywać kody.

­

Zanim wpiszesz kod, zaznacz postać, na którą ma zadziałać. Pełną listę kodów można znaleźć wpisując w wyszukiwarce nwn kody lub naciskając w konsoli w grze ~ TAB. Przykładowe to: SetSTR (wartość) – zmienia siłę, dm_god – nieśmiertelność, dm_givegold (wartość) – daje wybraną ilość złota.

­

Kody mogą nie działać poprawnie w nieoficjalnych, tworzonych przez fanów modyfikacjach, czy dodatkach do gry. W razie problemów na końcu pliku nwn.ini można dodać jeszcze:

SinglePlayerEnforceLegalCharacters=0
SinglePlayerItemLevelRestrictions=0

Zobacz pełny opis i pobierz demo gry Neverwinter Nights

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Neverwinter Nights