Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Neverwinter Nights 2

Kategoria: Kody
Producent: Obsidian Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05 sierpień 2009, 15:26
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 14

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Kody do Neverwinter Nights 2

­

Dostępne są do gry neverwinter nights 2 kody znacznie ułatwiające rozgrywkę. Możemy ich użyć, jeśli po uruchomieniu gry i po naciśnięciu tyldy (~, czyli shift + ` + spacja) wpiszemy “DebugMode1” (ewentualnie “DebugMode 1” lub “DebugMode=1”) i naciśniemy Enter. Teraz można wpisywać kody.

­

Zanim wpiszesz kody do nwn2, zaznacz postać, na którą mają one zadziałać. Pełną listę kodów można znaleźć wpisując w wyszukiwarce nwn2 kody. Przykładowe to („x” oznacza wartość numeryczną): SetSTR x – zmienia siłę, dm_god – nieśmiertelność, dm_givegold x – daje wybraną ilość złota, GetLevel x – zmienia poziom bohatera, givexp x – dodaje punkty doświadczenia, irolltwenties – 20 punktów do statystyk.

­

Kody mogą nie działać poprawnie w nieoficjalnych, tworzonych przez fanów modyfikacjach, czy dodatkach do gry. Pełny opis gry Neverwinter Nights 2 zanjdziesz na naszym portalu.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Neverwinter Nights 2

dodał: ~323 , 18.10.2009

Twój komentarz