Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NBA Live 10 - kody

Kategoria: Kody
Producent: Electronic Arts
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 30 listopad 2009, 11:02
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 13

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - NBA Live 10 - kody

Kody do NBA Live 2010 to cheaty, dzięki którym możesz odblokować dodatkowe stroje dla zawodników czterech drużyn. Uatrakcyjni to rozgrywkę i zaskoczy Twoich przeciwników w trybie zabawy weilosoobowej.

Aby wprowadzić kody NBA Live 10 z menu głównego wybieraj My NBA Live 10, EA Sports Extras i NBA Code. W celu odblokowania ukrytych koszulek drużyn Dallas Mavericks, Houston Rockets, Memphis Grizzlies i Atlanta Hawks wprowadź kod Ndnba1rooaesdc0 (z zachowaniem dużych i małych liter!).

Po wprowadzeniu tych kodów zaraz ujrzysz efekty ich działania. Nie zostają one jednak na stałe i musisz wprowadzać je po każdym uruchomieniu gry.

Podobne

 • NBA Live 10 - trailer

  Kody do NBA Live 10 pozwolą Ci uatrakcyjnić grę.

 • NBA Live 10 - gameplay

  Gameplay NBA Live 10 pokaże Ci tą grę w praktyce.

 • NBA Live 2005 - patch v.1.1

  Wypuszczony przez EA Sports do NBA Live 2005 patch w wersji 1.1 poprawia kilka bugów w podstawowego wydania gry.

 • NBA Live 09 Gameplay

  Gameplay NBA Live 09 pokaże Ci w praktyce kolejną grę koszykarską ze stajni EA

 • NBA 2K10 - kody

  Kody NBA 2k10 to zestaw ciekawych uatrakcyjnień dla pełnej wersji tej gry, który przyda się każdemu jej miłośnikowi. Prezentowane poniżej kody do NBA2k10 pozwolą Ci na odblokowanie trzech ukrytych drużyn oraz wprowadzenie do zabawy nowego rodzaju piłki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: NBA Live 10 - kody

dodał: ~chomiczek , 04.02.2010

Jak pobrać.