Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NBA 2K10 - kody

Kategoria: Kody
Producent: Visual Concepts
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 26 październik 2009, 17:29
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 20

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - NBA 2K10 - kody

­Kody NBA 2k10 to zestaw ciekawych uatrakcyjnień dla pełnej wersji tej gry, który przyda się każdemu jej miłośnikowi. Prezentowane poniżej kody do NBA2k10 pozwolą Ci na odblokowanie trzech ukrytych drużyn oraz wprowadzenie do zabawy nowego rodzaju piłki.

Kody do NBA 2k10 wprowadzisz bardzo prosto. W celu wprowadzenia zmian musisz wejść do menu głównego gry. Tam wybierz Options (opcje), a następnie Codes (kody). Do nowo wyświetlonego okna możesz wpisz którekolwiek z poniższych fraz, aby uzyskać dany efekt:

2ksports – odblokowanie drużyny2K Sports

nba2k – odblokowanie drużyny NBA 2K10 Development

payrespect – piłka ABA

vcteam – odblokowanie drużyny Visual Concepts­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: NBA 2K10 - kody