Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion - kody

Kategoria: Kody
Producent: Her Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 16 wrzesień 2009, 11:33
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000
Liczba pobrań: 17

Opis dodatku - Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion - kody

W Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion kody jako takie, jak również trainery ani edytory nie są dostępne, jako że w grze nie ma żadnych statystyk, umiejętności, punktów życia itp. edytowalnych cech. Jedynym prawdziwym ułatwieniem, czy sposobem na „oszukiwanie”, jest więc przeczytanie rozwiązania zagadki w poradniku opisującym grę (można go szukać wpisując w przeglądarkę nazwę gry lub epizodu + solution, walkthrough itp.). A zatem kody do Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion nie będą nam potrzebne, możemy jednak skorzystać z rad innych, jak przy zagadkach, które wymagają wielu żmudnych prób wybrania właściwych odpowiedzi, czy przy systemie drzwi i przejść, które należy pokonać we właściwej kolejności (gdy nie chcesz zastosować porad – uda się w końcu metodą prób i błędów, z mniejszym lub większym szczęściem…).

Podobne

 • Nancy Drew: Curse of Blackmoor Manor - kody

  Kody do Nancy Drew: Curse of Blackmoor Manor nie będą nam potrzebne, możemy jednak skorzystać z rad innych, jak przy zagadkach, które wymagają wielu żmudnych prób wybrania właściwych odpowiedzi, czy przy systemie drzwi i przejść, które należy pokonać we właściwej kolejności

 • trailer do Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy

  Trailer do Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion - kody