Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do MySims

Kategoria: Kody
Producent: Maxis
Licencja: Licencja
Data dodania: 08 październik 2009, 01:41
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Kody do MySims

Kody My Sims to świetne ułatwienie zabawy dla tych graczy, którzy chcą mieć wszystko szybciej i łatwiej, bez konieczności żmudnych wypraw i kombinacji. Kody do My Sims wymagają modyfikacji jednego z plików gry – przed przystąpieniem do ich wprowadzania sporządź jego kopię zapasową!

Uruchom grę i zbierz jabłko lub esencję szczęścia. Zapisz stan gry i wyjdź z niej. Przejdź do katalogu: Moje Dokumenty\Electronic Arts\Mysims\SaveData1 (może to być również SaveData2 lub SaveData3, w zależności od numeru zapisu)

Znajdź plik: playerRecord.xml i otwórz go za pomocą dowolnego edytora tekstów (np. notatnik). Następnie zlokalizuj linijki:

<happy type="number">XX</happy>

<applefruit type="number">XX</applefruit>

gdzie XX oznacza aktualną ilość, jaką miałeś podczas zapisywania stanu gry.

Zmień te linijki wstawiając jako ilość 99, aby wyglądały tak jak poniżej:

<happy type="number">99</happy>

<applefruit type="number">99</applefruit>

Zapisz zmiany i uruchom grę. Aby otrzymać zwiększoną ilość tych przedmiotów, wczytaj stan gry.

Podobne

 • MySims Racing - kody

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do MySims