Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MySims Racing - kody

Kategoria: Kody
Producent: Maxis
Licencja: Licencja
Data dodania: 27 styczeń 2010, 10:50
Rozmiar:
System operacyjny: Nintendo Wii
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - MySims Racing - kody

Kody do MySims Racing to użyteczne frazy, dzięki którym masz okazję odblokować nowe części pojazdów. Te MySims Racing cheats możesz wprowadzić w każdej chwili. Aby aktywować nowe części, w głównym menu wybierz Extras, a następnie Cheats. Wprowadź kod i zaznacz jego uruchomienie. Następnie przejdź do "Story Mode" i w garażu wybierz nowe części.


Oto kody do MySims Racing:

36mj5v - odblokowuje Hoistein
k4c2sn - odblokowuje Mega Spoiler


Wiecej kodów póki co nie istnieje, lecz jeśli tylko zostaną ujawnione, bądź pewien, ze znajdziesz ich opis na naszych stronach.

Podobne

 • Kody do MySims

  Kody My Sims to świetne ułatwienie zabawy dla tych graczy, którzy chcą mieć wszystko szybciej i łatwiej, bez konieczności żmudnych wypraw i kombinacji.

 • Sonic & Sega All-Stars Racing - trailer

  Zobacz oficjalny Sonic & Sega All-Stars Racing trailer, który został wydany przez Sega, żeby zaspokoić wiernych fanów niebieskiego jeża i przygotować grunt pod premierę gry.

 • Sonic & Sega All-Stars Racing - gameplay

  Sonic & Sega All-Stars Racing to wielo-platformowa gra wyścigowa, w której mamy okazję ścigać się zasiadając w najróżniejszych kartach, (ale nie tylko), wybierając dowolną flagową postać stworzoną przez Sega, z legendarnym niebieskim jeżem – Sonic, na czele.

 • Patch do GTR 2 FIA GT Racing Game v1.1

  Patch do GTR 2 FIA GT Racing Game v1.1

 • X-Motor Racing Trailer

  X-Motor Racng to gra wyścigowa, w której możemy także projektować własne pojazdy i trasy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: MySims Racing - kody