Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Monopoly Tycoon - kody

Kategoria: Kody
Producent: Deep Red Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 25 luty 2010, 14:34
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Monopoly Tycoon - kody

Kody do Monopoly Tycoon w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Nie ma żadnych trików, które spowodowałyby nagły wzrost gotówki na Twoim koncie czy też posiadanie przez Ciebie dowolnej liczby budynków. Są jednak inne kody Monopoly Tycoon. A mianowicie sztuczki, jak ułatwić sobie życie podczas zabawy. Oto jeden z nich.

Aby wygrać aukcję za niską cenę musisz:

Zacznij aukcję następnie szybko zapisz stan gry. Wyjdź z gry, uruchom ją ponownie i wczytaj ostatni zapis. W tym czasie na 99% komputer przerwie aukcję przyznając własność za niską cenę. Jeżeli tak się nie stanie wczytaj stan gry ponownie.

Podobne

 • Monopoly Tycoon - gameplay

  Pentium II 300MHz, 64Gameplay Monopoly Tycoon to trwający niemal sześć minut filmik, na którym pokazano, jak przebiega zabawa w grze.

 • RollerCoaster Tycoon 3 - Kody

  Jak zainstalować kody do RollerCoaster Tycoon 3.

 • RollerCoaster Tycoon 3 - Patch

  RollerCoaster Tycoon patch US Patch uaktualnia wersję 1.2 do 1.3 I jest konieczny jeżeli chcemy pograć na kodach.

 • MONOPOLY - gameplay

  Gameplay Monopoly to trwający ponad dziewięć minut filmik, dzięki któremu zobaczysz, jak wygląda wirtualna adaptacja popularnej gry planszowej. Zobaczysz tu dosłownie wszystko – od wyboru planszy i liczby gracz po rozgrywkę

 • MONOPOLY - trailer

  Trailer Monopoly to trwający ponad minutę filmik, który ukazuje Ci możliwości wirtualnej adaptacji popularnej gry planszowej. Zobaczysz na niej, jak wygląda plansza gry, jak prezentują się animacje pionków i domków, a prócz tego efektów specjalnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Monopoly Tycoon - kody