Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Medal of Honor: Airborne

Kategoria: Kody
Producent: Electronic Arts
Licencja: Licencja
Data dodania: 07 sierpień 2009, 09:30
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 18

Opis dodatku - Kody do Medal of Honor: Airborne

Kody do Medal of Honor Airborne są nieocenioną pomocą dla każdego, kto ma problem z przejściem tej interesującej gry. Co prawda sposób ich wprowadzenia nie należy do najprostszych, ale postępując wedle poniższych instrukcji nie powinieneś mieć z tym problemu. Nim wprowadzisz kody Medal of Honor Airborne, utwórz kopię zapasową modyfikowanych plików.


Następnie otwórz plik DefaultWeapon.ini który znajdziesz w katalogu C:\Program Files\Electronic Arts\Medal of Honor Airborne\UnrealEngine3\MOHAGame\Config w programie Notatnik. Naciśnij Ctrl + F i znajdź w tym pliku linijkę o nazwie ExpPointsLevel1=. Teraz zmień wartość ExpPointsLevel1=, ExpPointsLevel2=, oraz ExpPointsLevel3= odpowiednio na 1, 2 oraz 3.


Czyli będziesz miał:


ExpPointsLevel1=25

ExpPointsLevel2=50

ExpPointsLevel3=100


zmień na:


ExpPointsLevel1=1

ExpPointsLevel2=2

ExpPointsLevel3=3


Teraz wejdź we właściwości skrótu gry Airborne (prawy przycisk myszy - Właściwości) i dodaj na końcu linię -enableconsole, przykład:"C:\Program Files\EA Games\Medal of Honor Airborne\UnrealEngine3\Binaries\Airborne.exe" -enableconsole


Zapisz zmiany i uruchom grę tym skrótem. Podczas gry naciśnij klawisz tyldy (~) aby przywołać konsolę. Wpisz w niej podane niżej kody:


god - nieśmiertelność

fly - tryb latania

ghost - przechodzenie przez ściany

walk - wyłącza tryb latania

upgradeweapon - ulepsza broń o jeden poziom

showhud - pokazuje/ukrywa HUDa

Podobne

 • Medal of Honor: Frontline - kody

  Pobierz kody do Medal of Honor: Frontline za darmo i odblokuj wiele ukrytych opcji, bez których gra może być mniej ciekawa. Kody do Medal of Honor: Frontline Znajdziesz na pobierz.pl

 • Medal of Honor: Wojna w Europie - kody

  Medal of Honor: European Assault to kolejna część jednej z najpopularniejszych strzelanek wojennych, która ukazała się na poczciwą czarnulkę w 2005 roku.

 • Medal of Honor: Frontline - gameplay

  Obejrzyj Medal of Honor: Frontline gameplay za darmo i sprawdź jak wygląda pierwsza część serii na PS2, która zdobyła uznanie wielu graczy na całym świecie. Medal of Honor: Frontline gameplay na pewno przekona Cię do tej gry i dlatego musisz go zobaczyć.

 • Medal of Honor: Wojna w Europie - gameplay

  Medal of Honor: European Assault to kolejna część jednej z najpopularniejszych strzelanek wojennych, która ukazała się na poczciwą czarnulkę w 2005 roku.

 • Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead - gameplay

  Obejrzyj Medal of Honor: Allied Assault – Spearhead gameplay za free i przekonaj się, że to co zobaczyłeś w podstawowej wersji tej gry to nie wszystko. Najnowszy Medal of Honor: Allied Assault – Spearhead gameplay za darmo zobaczysz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Medal of Honor: Airborne