Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Manhunt - kody

Kategoria: Kody
Producent: Rockstar Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 21 styczeń 2010, 13:54
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Manhunt - kody

Kody Manhunt to świetna pomoc dla każdego, kto m problemy z ukończeniem tego tytułu. Prezentowany poniżej kody (cheats) Manhunt z pewnością pozwolą Ci ukończyć ten tytuł bez problemów. Nim jednak cheat Manhunt zadziała, musisz zdobyć pięc gwiazdek w trybie Hardcore Mode. Jeśli już tego dokonałeś, poniższe kody należy wpisać na ekranie tytułowym.


UGOTARMS - Pełny ekwipunek (Sceny: 9 i 10)
THEYBOOM - Helium Hunters (Sceny: 7 i 8)
EVILEYES - Niewidzialność (Sceny: 17 i 18)
HELLSUIT - Monkey Skin (Sceny: 15 i 16)
PIGGSUIT - Piggsy Skin (Sceny: 19 i 20)
BUNYSUIT - Rabbit Skin (Sceny: 13 i 14)
HEALBACK - Regeneracja (Sceny: 5 i 6)
URUNFAST - Aktywuje tryb Runner (Sceny: 1 i 2)
ALLRDEAF - Aktywuje tryb Silence (Sceny: 3 i 4)
UHITHARD - Super Punch (Sceny: 11 i 12)

Podobne

 • Manhunt 2 - gameplay

  Gameplay Manhunt 2 to trwający ponad osiem minut filmik, który ukaże Ci, jak wygląda rozgrywka w praktyce.

 • Manhunt

  Gameplay Manhunt to dość długi film (ponad osiem i pół minut), który pozwoli Ci na zapoznanie się z grą w praktyce. Będziesz mieć również okazję do oceny jej oprawy audiowizualnej.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Manhunt - kody