Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Maluch Racer

Kategoria: Kody
Producent: PLAY
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23 luty 2009, 12:37
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 12

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Kody do Maluch Racer

W menu gry wpisz BOLEK oraz PUDEL co odblokuje wszystkie trasy i samochody.

Podobne

 • ModNation Racer - gameplay

  Gameplay ModNation Racer trwający ponad trzy i pół minuty filmik, który ukazuje Ci rozgrywkę w tym tytule oraz pozwala na zapoznanie się z licznymi możliwościami modyfikacji postaci i wozu.

 • ModNation Racer - trailer

  Trailer ModNation Racer to filmik, który reklamuje wyścigi. Na trwającym ponad półtorej minuty filmiku zobaczysz jak prezentuje się oprawa audiowizualna tej produkcji, a także zostaną Ci ukazane możliwości modyfikacji kierowcy oraz pojazdu.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Maluch Racer

dodał: ~ziom , 19.03.2010

co trzeba ptyknoć zeby pojawiła się konsola

dodał: ~mariusz8843 , 29.10.2009

dzięki\n

dodał: gileczki , 04.03.2009

ale jaja jak berety