Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Kozacy II: Wojny Napoleońskie

Kategoria: Kody
Producent: GSC Game World
Licencja: Licencja
Data dodania: 02 wrzesień 2009, 14:02
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Kody do Kozacy II: Wojny Napoleońskie

Kozacy II: Wojny Napoleońskie to klasyczny RTS osadzony w tytułowym okresie historii, który pozwala graczom na toczenie wspaniałych kampanii i walkę o uzyskanie hegemonii w świecie. Gra pozwala na operowaniu nawet kilkudziesięcioma tysiącami jednostek, stanowiąc jedną z nielicznych pozycji tego typu.

Ponieważ gra nie należy do łatwych, to warto pobrać kody do Kozacy II, które mogą się przydać w rozgrywce. W Kozacy II kody pozwalają m.in. na wzbogacenie liczby surowców, oraz odkrycie całej mapy. Sposób użycia, jak i pełna lista Cossacks II kody znajduje się poniżej.

Podczas rozgrywki naciśnij [Enter], wprowadź dowolny z poniższych kodów i ponownie naciśnij [Enter], aby uzyskać pożądany efekt:

scout - widzisz całą mapę
deposits - dostajesz 50,000 wszystkich surowców
walkover - wygrywasz dany poziom
reinforce - dostjesz wsparcie (nawet podczas ataku)

Podobne

 • Patch do Kozacy II: Wojny Napoleońskie

  Patch do Kozacy II: Wojny Napoleońskie

 • The Saboteur - gameplay

  The Saboteur to gra akcji osadzona w czasach II wojny światowej, w której przenosimy się do okupowanego Paryża, gdzie naszym zadaniem jest pomścić śmierć naszego przyjaciela i uprzykrzyć życie Nazistom.

 • The Saboteur - trailer

  The Saboteur to gra akcji osadzona w czasach II wojny światowej, w której przenosimy się do okupowanego Paryża, gdzie naszym zadaniem jest pomścić śmierć naszego przyjaciela i uprzykrzyć życie Nazistom.

 • Commandos: Strike Force - Patch (With X-FI) 1.2

  Patch do gry Commandos: Strike Force, czyli kolejnej odsłony świetnej serii gier, w której przenosimy się w realia II Wojny Światowej i wcielamy sie w postać specjalisty od trudnych zdań.

 • Command & Conuqer 3 Wojny o tyberium Patch 1.09 PL

  Ta aktualizacja do gry Command & Conquer Wojny o Tyberium poprawia kilka błędów, wprowadza zmiany w zbalansowaniu gier dla wszystkich stron konfliktu, dodaje cztery nowe mapy dla wielu osób oraz wiele innych elementów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Kozacy II: Wojny Napoleońskie

dodał: ~Koko , 25.06.2012

Kurde naprawdę działają!