Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kleopatra: Królowa Nilu - kody

Kategoria: Kody
Producent: Impressions Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 10 wrzesień 2009, 13:08
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Kleopatra: Królowa Nilu - kody

Kody do Cleopatra Queen of the Nile posłużą Ci do wzbogacenia gry o kilka nowych elementów. Nadto kody Cleopatra Queen of the Nile pozwolą Ci na automatyczne wygrywanie misji, a także pozwala na zasilenie skarbca spora ilością złota.  Kody Kleopatra: Królowa Nilu są więc rzeczą użyteczną zarówno dla rozgrywających kampanię, jak i tych, którzy wolą pojedyncze scenariusze.

Jak wprowadzić kody do Kleopatra: Królowa Nilu?
Wciśnij SHIFT+CTRL+ALT+C następnie pisz kody:

Hippo Stomp - hipopotamy
Mummys Revenge - mumie
Pharaohs Tomb - wygrywasz
Treasure Chest - złoto

Podobne

 • Kleopatra: Królowa Nilu - Patch 2.1

  Patch do Kleopatra: Królowa Nilu

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kleopatra: Królowa Nilu - kody