Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Killzone - kody

Kategoria: Kody
Producent: Guerilla Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 listopad 2009, 01:44
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2, PlayStation 3
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Killzone - kody

­Mogą Ci się w Killzone przydać kody ułatwiające rozgrywkę. Najważniejsze kody do Killzone to imiona bohaterów, którym przypisane są kolejne misje. I tak, aby odblokować misję drugą, należy wpisać "Luger", trzecią – "Rico", a czwartą – "Hakha". Odblokowanie wszystkich filmików daje kombinacja koło-kwadrat-trójkat-koło-kwadrat (najpierw należy przytrzymać L1 w menu głównym).­

Podobne

 • Killzone 2 - gameplay

  download free Killzone 2 gameplay trailer po polsku za darmo pobierz

 • Killzone - trailer

  Przedstawiony w trailerze Killzone gameplay pokazuje dynamiczną rozgrywkę FPS, w czasie której przemierzamy jako jeden z członków oddziału kolejne fragmenty strefy walki uzbrojeni w ciężki karabin automatyczny.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Killzone - kody