Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Just Cause 2 - kody

Kategoria: Kody
Producent: Avalanche Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 01 kwiecień 2010, 10:34
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 16

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Just Cause 2 - kody

W Jast Cause 2 kody mieszczą się raczej w kategorii “tips & tricks”. Jedną z rad dla początkującego gracza jest – na etapie swobodnego przemieszczania się po wyspie, po przejściu dwóch misji – zajęcie bazy wojskowej w dżungli na południe od miejsca startu, gdzie znajduje się opancerzony pojazd. Z kolei pieniądze w grze można zdobywać wygrywając łatwiejsze wyścigi.
Inne obecne w Jast Cause 2 kody polegają na udaniu się do konkretnych lokacji:

Balon – współrzędne X7392, Y16151
Pistolet zabawka – X4249, Y25990
Wieloryb – X29611, Y31332
Nawiązanie do serialu Lost – X1656, Y4309
Nawiązanie do filmu Jestem legendą - X18207, Y21543.

Podobne

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.

 • Kody do Need for Speed: Most Wanted

  Kody do Most Wanted to dość dobra pomoc dla tych graczy, którzy lubią mieć wolną rękę w działaniu. Poniższe kody Need for Speed Most Wanted odblokując Ci nowe wozy oraz wyzwanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Just Cause 2 - kody