Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Iron Man

Kategoria: Kody
Producent: Sega
Licencja: Licencja
Data dodania: 10 sierpień 2009, 10:26
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Kody do Iron Man

Kody do Iron Man pozwalają Ci na odylowanie różnych kostiumów dla Twego bohatera. Aby zyskać do nich dostęp, musisz ukończyć w większości przypadków One Man Army. Jeden kostium dostępny jest również po ukończeniu trybu Story Mode. Prezentujemy poniżej pełną listę wymagań. Kody Iron Man uatrakcyjnią z pewnością rozgrywkę.


Classic Suit - Pokonaj One Man Army vs. Mercs
Extremis Suit - Pokonaj One Man Army vs. Maggia
Hulkbuster - Pokonaj One Man Army vs. AIM-X
Mark l Suit - Pokonaj One Man Army vs. AIM
Mark ll Suit - Pokonaj One Man Army vs. Ten Rings
Ultimate Suit - Ukończ tryb Story Mode


Dodatkowo - wciskanie [+] podczas wpisywania imienia oraz przy kupowaniu różnych rzeczy dodaje kredytów

Podobne

 • Iron Man II - trailer

  Trailer Iron Man 2 to trwający ponad dwie minuty filmik zaprezentowany podczas targów, który jest pierwszym materiałem wideo z nadchodzącej gry akcji.

 • Mega Man 10 - kody

  W Mega man 10 kody to raczej odblokowanie kolejnych levelów, dających nam bonusy. W Mega man 10 kody tego rodzaju oznaczałyby np. odblokowanie kolejnych poziomów trudności po przejściu podstawowego, ale również odkrywanie nowych ataków po wygranych walkach z bossami.

 • Kody do Hearts of Iron 2

  Kody ułatwiające grę w Hearts of Iron 2.

 • Iron Man v1.1 Patch

  Patch likwiduje on usterki programu, w tym między innymi błąd odczytu płyty w napędach SCSI DVD, brak działania niektórych klawiszy oraz liczbę wspieranych padów.

 • Mega Man 9 - trailer

  Obejrzyj trailer z Mega Man 9 i przekonaj się, że to nie rewelacyjna grafika, czy dźwięk są najważniejsze w grach. Jeśli chcesz zagrać w coś co ma „duszę” to download Mega Man 9 jest właśnie dla Ciebie. Mega Man 9 trailer prezentuje wszystko to co jest kwintesencją tej serii i dlatego warto go obejrzeć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Iron Man