Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Homeworld 2 kody

Kategoria: Kody
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Licencja
Data dodania: 03 listopad 2009, 01:13
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 14

Opis dodatku - Homeworld 2 kody

Kody do gry Homeworld 2 to świetna pomoc dla każdego wirtualnego stratega. Nie dają Ci one co prawda automatycznego zwycięstwa, jednak kody do Homeworld pozwolą Ci uzyskać tyle jednostek RU, ile tylko chcesz.

Aby wprowadzić kody do Homeworld 2 musisz zmodyfikować jeden z plików gry. Wykonaj przed tym jego kopię! Postępuj więc następująco: w katalogu gry: „\Bin\Profiles\Profile\Campaign\ascension” odszukaj plik o nazwie: persist*.lua (* oznacza numer misji), skopiuj go do dowolnie wybranego folderu, potem wróć tutaj i otwórz go przy pomocy dowolnego edytora tekstowego, np. Notatnika. Wewnątrz pliku odszukaj ciąg znaków:

RUs =

i zmień występującą po nim liczbę na taką jaką chcesz. Otrzymasz w ten sposób wpisaną przez siebie ilość jednostek RU.

Podobne

 • Homeworld: Cataclysm - patch

  Najnowszy patch do Homeworld: Cataclysm to łatka, dzięki której poprawione zostają nieliczne dociągnięcia tego programu, zarówno w trybie zabawy wieloosobowej, jak też i podczas kampanii singlowej.

 • Homeworld 2 - patch

  Patch do Homeworld 2 -

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Homeworld 2 kody