Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hitman: Kontrakty - kody

Kategoria: Kody
Producent: IO Interactive
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 02 wrzesień 2009, 11:06
Rozmiar:
System operacyjny: Windows Vista, 7
Liczba pobrań: 15

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Hitman: Kontrakty - kody

Hitman: Contracts to gra akcji od IO Interactive, będąca trzecią częścią w całej serii. Gra została wydana na komputery osobiste, a także konsole PS2, oraz Xbox. Jest to najmroczniejsza część serii, w której Agent 47, będzie musiał zmierzyć się ze swoją straszną przeszłością, raz jeszcze wykonując niebezpieczne misje do których wolałby nie wracać.


Gra jest jedną z łatwiejszych części serii, ale mniej doświadczeni gracze mogą użyć kody do Hitman Kontrakty, które pozwalają na uzyskanie sporej ilości bonusów w grze. W Hitman Contracts kody pozwalają m.in. na uzyskanie nieśmiertelności, czy też odblokowanie trybu Mega Force. Jeżeli chodzi o sposób ich użycia, to jest on dość skomplikowany i opisany dokładnie poniżej.


Hitman Kontrakty kody:


W katalogu, w którym zainstalowana została gra odszukaj plik hitmancontracts.ini, otwórz go za pomocą dowolnego edytora tekstowego i dopisz w nim dwie dodatkowe linie:


ENABLECONSOLE 1

ENABLECHEATS 1


Pozwoli Ci to na aktywowanie w grze dodatkowego Cheat Menu, po naciśnięciu kombinacji klawiszy [SHIFT] + [ESC]. Następnie posługując się strzałkami [góra] i [dół] a następnie [lewo] i [prawo] włącz/wyłącz interesujące Cię opcje ( 0 = wyłączone, 1 = włączone). W przypadku niektórych kodów, np. give all wystarczy jedynie nacisnąć [ENTER].


Uwaga: Jeżeli nie jesteś w stanie uruchomić powyższego Cheat Menu to spróbuj wpisać poniższe kody w oknie konsoli (przywołuje się ją klawiszem tyldy [~]). Kody SĄ WRAŻLIWE na wielkość znaków.


IOIRULEZ - nieśmiertelność (god mode)

IOIPOWER - tryb Mega Force

IOINGUN - tryb Nail Gun

IOIGRV - grawitacja

IOILEPOW - śmiertelna szarża (lethal charge)

IOIHITALI - tryb boxing

IOIHITLEIF - max. zdrowia

IOIER - bomba

IOISLO - zwolnienie (slow motion)W niektórych przypadkach możliwe będzie również skorzystanie z następujących kodów:


god 1 - nieśmiertelność (god mode)

invisible - niewidzialność

giveall - wszystkie bronie/przedmioty

give # - otrzymujesz przedmiot #

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Hitman: Kontrakty - kody