Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Harry Potter i Czara Ognia

Kategoria: Kody
Producent: EA Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 wrzesień 2009, 12:29
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 14

Opis dodatku - Kody do Harry Potter i Czara Ognia

Nie istnieją kody Harry Potter i Czara Ognia we właściwym tego słowa znaczeniu. Istnieją za to triki, dzięki którym możemy zdobyć masę dodatkowych punktów. To właśnie kody    kody do Harry Potter i Czara Ognia.

Jak działają kody Harry Potter and the Goblet of Fire? Musisz zbierać odpowiednie karty.

Aby zdobyć punkty dla domu, należy skompletować zestawy kart: Beasts, Vampires, Giants i Goblins. Każdy komplet to 20 punktów dla domu.
Aby Harry zyskał dodatkową wytrwałość (endurance), należy zebrać zestaw Quidittch lub Wizards.
Aby Hermiona zyskała dodatkową wytrwałość (endurance), należy zebrać zestaw Witches lub Hags.
Aby Ron zyskał dodatkową wytrwałość (endurance), należy zebrać zestaw Dragons lub Classical Beasts.

Podobne

 • LEGO Harry Potter: Years 1-4 - trailer

  Zobacz LEGO Harry Potter: Years 1-4 trailer, który prezentuje najważniejsze informacje o tej grze. Widać na nim specyficzny klimat serii znany choćby z filmów o przygodach czarodzieja. Najnowszy trailer z LEGO Harry Potter: Years 1-4 za free znajdziecie na pobierz.pl

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Harry Potter i Czara Ognia