Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Fuel

Kategoria: Kody
Producent: Asobo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16 lipiec 2009, 13:27
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1653

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Kody do Fuel

­­

kody do gry Fuel, zręcznościowej gry samochodowej. Aby je wprowadzić, pauzujemy grę i wchodzimy do opcji Bonus Codes. Następnie wpisujemy poniższe kody. Fuel będzie wtedy łatwiejszy. Zobacz pełny opis gry.

Fuel kody:­

17121973 - malowanie Mudhog Lightning Bolt

18021974 - malowanie Sludgeray Butterfly

18041851 - Odblokowuje pojazd Warrior

48992519 - Inny kamuflaż hełmu

20061977 - Kamizelka Road Addict

91031985 - Spodnie Speed Angel

­

Podobne

 • Trailer do Fuel

  Oglądnij jak można się ścigać w grze Fuel

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Fuel