Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Freedom Force - kody

Kategoria: Kody
Producent: Irrational Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 październik 2009, 20:38
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Freedom Force - kody

Freedom Force to taktyczna gra z elementami cRPG, którą stworzyło studio Irrational Games, a która została wydana na komputery osobiste w 2002 roku. W grze wcielamy się w grupę komiksowych super bohaterów, którzy wspólnymi siłami postanawiają stawić opór najeźdźcom, na czele z Doktorem Dominiom, który chce zniszczyć Ziemię. Kolorowa grafika, pełna humoru rozgrywka, oraz świeże spojrzenie na grę to wyznaczniki tej pozycji. Ponieważ momentami gra może okazać się zbyt trudna to przydają się kody do Freedom Force, które znajdziecie również w naszym serwisie. W Freedom Force kody m.in. pozwalają na szybsze ukończenie misji, bądź dodanie nowej postaci do kampanii, a ich pełna lista znajduje się poniżej.

Za pomocą edytora tekstowego należy dopisać poniższe linie tekstu w pliku „init.py”, znajdującym się w katalogu gry.

UWAGA: Zrób kopię zapasową pliku przed wprowadzaniem modyfikacji.

Podobne

 • Freedom Force - patch

  Freedom Force to taktyczna gra z elementami cRPG, którą stworzyło studio Irrational Games, a która została wydana na komputery osobiste w 2002 roku.

 • Freedom Force vs the 3rd Reich - kody

  Kody do Freedom Force vs the 3rd Reich

 • Commandos: Strike Force - kody

  Kody do gry Commandos: Strike Force, które pomogą Ci ukończyć szybciej grę. Jako, że gra Commandos: Strike Force nie jest grą z kategorii tych łatwych, więc wszelka pomoc się liczy.

 • Half-Life: Opposing Force - kody

  Kody Half-Life: Opposing Force to triki, dzięki któremu możesz w grze dokonywać niemal wszystkiego. Aby uruchomić Half-Life: Opposing Force cheats, musisz wystartować grę jako: hl.exe -dev -console -game gearbox.

 • Kody do Star Wars: The Force Unleashed

  Sprawdź jak działają kody do Star Wars: The Force Unleashed


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Freedom Force - kody