Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Freedom Force vs the 3rd Reich - kody

Kategoria: Kody
Producent: Irrational Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 październik 2009, 20:55
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Freedom Force vs the 3rd Reich - kody

Freedom Force vs the 3rd Reich to znakomita gra stworzona przez Irrational Games, którą charakteryzuje komiksowa grafika, świetne poczucie humoru, oraz wciągająca i wartka akcja. Jest to sequel w którym ponownie wcielamy się w grupkę super bohaterów próbujących ocalić świat, tym razem przed złem wynikającym z wybuchu II wojny światowej. Gra momentami nie jest prosta, dlatego warto wyposażyć się w kody do Freedom Force vs the 3rd Reich, które powinny ją ułatwić. W Freedom Force vs the 3rd Reich kody pozwalają m.in. na natychmiastowe wygranie misji, oraz odblokowanie dodatkowych zdolności.

Znajdź plik: init.py (katalogu System)

Dodaj do niego poniższą linijkę:

ff.CON_ENABLE=1

Zapisz zmiany i uruchom grę.

W trakcie gry wciśnij tyldę [~] i wpisz jeden z kodów.

Podobne

 • Freedom Force - kody

  Freedom Force to taktyczna gra z elementami cRPG, którą stworzyło studio Irrational Games, a która została wydana na komputery osobiste w 2002 roku.

 • Freedom Force - patch

  Freedom Force to taktyczna gra z elementami cRPG, którą stworzyło studio Irrational Games, a która została wydana na komputery osobiste w 2002 roku.

 • Commandos: Strike Force - kody

  Kody do gry Commandos: Strike Force, które pomogą Ci ukończyć szybciej grę. Jako, że gra Commandos: Strike Force nie jest grą z kategorii tych łatwych, więc wszelka pomoc się liczy.

 • Half-Life: Opposing Force - kody

  Kody Half-Life: Opposing Force to triki, dzięki któremu możesz w grze dokonywać niemal wszystkiego. Aby uruchomić Half-Life: Opposing Force cheats, musisz wystartować grę jako: hl.exe -dev -console -game gearbox.

 • Kody do Star Wars: The Force Unleashed

  Sprawdź jak działają kody do Star Wars: The Force Unleashed


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Freedom Force vs the 3rd Reich - kody