Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fight Night Round 4 - kody

Kategoria: Kody
Producent: EA Sports
Licencja: Licencja
Data dodania: 21 grudzień 2009, 08:20
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Fight Night Round 4 - kody

Fight Night Round 4 to gra sportowa, w której mamy okazję

Przejąć kontrolę nad jednym z około 50ciu różnych bokserów i poprowadzić ich przez szczebla trudnej bokserskiej kariery. Aby uatrakcyjnić sobie rozgrywkę, warto przygotować kody do Fight Night Round 4 jeszcze przed grą. W Fight Night Round 4 kody pozwalają na uzyskanie dostępu do dodatkowych funkcji. Pełna lista Fight Night Round 4 cheats znajduje się poniżej:


Trofea:


A force to reckon with (Silver) – wygraj 10 pojedynków rankingowych online

Comeback kid (Silver) – wygraj pojedynek rankingowy online po dwóch nokautach

David and Goliath (Gold) – Pokonaj Mike’a Tysona w walce w trybie G.O.A.T.

Podobne

 • Fight Night Round 4 - gameplay

  Zobacz gameplay z Fight Night Round 4 i przekonaj się m.in. jakby wyglądał pojedynek pomiędzy Muhammadem Alim, a Mike’em Tyson’em. Fight Night Round 4 gameplay za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Watchmen: The End is Nigh

  Oto oficjalny trailer gry Watchmen: The End is Nigh. W grze tej wcielasz się w dwóch Strażników: Rorscharcha i Night Owla. Twoim zadaniem jest stłumienie buntu w miejskim więzieniu. Największe zalety tej gry to efektowne "finishery" - ciosy końcowe podczas walki - dynamiczna akcja oraz świetna grafika.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Fight Night Round 4 - kody