Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Fallout 3: Point Lookout

Kategoria: Kody
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05 sierpień 2009, 10:54
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 9

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Kody do Fallout 3: Point Lookout

­­

Fallout 3: Point Lookout to już czwarty dodatek do jednej z najlepszych gier cRPG ostatnich lat – Fallout 3. Tym razem akcja gry przenosi graczy do parku Point Lookout w Maryland, który jest pokryty przez liczne bagna i gdzie gracz będzie musiał zmierzyć się z przerażającymi przeciwnikami. Fallout 3: Point Lookout na razie został wydany na PC i Xbox 360, a wersja na PS3 powinna ukazać się wkrótce.

­

Gra jest bardzo trudno, dlatego mniej doświadczeni gracze będą potrzebowali jakiejś pomocy. Doskonałym pomysłem są kody do Fallout 3: Point Lookout, które mogą się przydać w trakcie rozgrywki. Kody te to w rzeczywistości triki, które pozwolą na odkrycie dodatkowych bonusów.


­

Fallout 3: Point Lookout kody i triki:

­

Kopalnie Herzog

­

Podczas pobytu w Herzog Mine możliwe jest odnalezienie kryjówki Kenny’ego, do której prowadzą tajemnicze drzwiczki. Po rozmownie z chłopcem zaoferuj mu pomoc w poszukiwaniu jego pluszaka, a w rezultacie będziesz mógł zamieszkać z nim w jego kryjówce. Wspomniany pluszak znajduje się w części kopalni okupowanej przez błotniaki.

­

Ukryte skarby

­

W kopcach, które znajdują się w strefie Dove Delta, znajdują się skarby, które można wykopać przy użyciu łopaty. Warto wiec mieć taki przedmiot, a można go znaleźć w Point Lookout, zakupić od handlarza, albo otrzymać w Arc and Dove Cathedral.

Pełny opis gry Fallout 3: Point Lookout dostępny jest na naszej stronie.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Fallout 3: Point Lookout