Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Europa Universalis: Mroczne Wieki

Kategoria: Kody
Producent: Paradox Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 24 sierpień 2009, 11:31
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Kody do Europa Universalis: Mroczne Wieki

Europa Universalis: Mroczne Wieki to kolejna część wspaniałej gry strategicznej, która tym razem obejmuje okres w historii, pomiędzy bitwą pod Hastings, a końcem wojny stuletniej. Gra ukazała się w pełnej polskiej wersji językowej i oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, pozwala także na rozgrywkę sieciową. W grze dostępna jest spora mapa, tym razem obejmująca terytorium Europy, oraz części Afryki i Azji.

W grze mogą się przydać kody do Europa Universalis: Mroczne Wieki, które są dostępne poniżej. Jak wiadomo gra nie należy do najłatwiejszych, a początkowym graczom może sprawić pewne problemy dość skomplikowany system rozgrywki. W Crusader Kings kody pozwalają m.in. na uzyskanie nieśmiertelności, a także podreperowanie państwowej kasy. Kody do Crusader Kings są bardzo proste w użyciu. Wystarczy wcisnąć F12, w czasie gry i w oknie z konsolą wpisać jedną z poniższych kombinacji:difrules – nieśmiertelność

byzantine – dyplomacja zakończona sukcesem

gold – 1000 sztuk złota


piety – plus 1000 do świętości

prestige – plus 1000 do prestiżu

fullcontrol – możliwość kontroli wszystkich żołnierzy na mapie (cheat aby zadziałał trzeba poprzedzić kodem difrules)

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Europa Universalis: Mroczne Wieki