Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Duke Nukem: Manhattan Project

Kategoria: Kody
Producent: Sunstorm Interactive
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07 sierpień 2009, 13:58
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 8

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Kody do Duke Nukem: Manhattan Project

­

Duke Nukem: Manhattan Project to kontynuacja jednej z najbardziej zasłużonych gier komputerowych, a mianowicie Duke Nukem 3D. Tym razem twórcy z 3D Realms wracają do korzeni z serią i dlatego Duke Nukem Manhattan Project nie jest już grą FPP, a typową platformową strzelanką z widokiem z boku. Jest to jedna z wielu zmian w najnowszej odsłonie serii, przy czym sama gra zachowuje wszystkie zalety, które wyróżniały poprzedniczki, włącznie z ogromnym poczuciem humoru.

­

Gra nie jest trudna, ale by umilić sobie rozgrywkę warto przejrzeć kody do Duke Nukem: Manhattan Project. Pozwalają one na bezpośrednie dodanie wielu przedmiotów m.in. amunicji, czy choćby jetpacka. Dzięki nim możliwa jest także dodanie energii, a nawet uzyskanie nieśmiertelności co znacznie ułatwia grę. W Duke Nukem: Manhattan Project kody można wpisywać na dwa sposoby, które znajdują się poniżej:

­

Podczas gry wciśnij [~] na klawiaturze, aby wywołać konsolę i wpisz kod:

­

toggle g_p_god - God mode
toggle r_stats - Statystyki
toggle g_debug - Debug mode
toggle g_map_info - Map info
give all - Wszystkie przedmioty
give ammo - Amunicja
give jetpack - Jetpack
give forcefield - Forcefield
give keys - Wszystkie klucze
give nuke - 10x nuke
give life - Życie
give secret - Znajdujesz Secret-y
kill - Samobójstwo
pause - Pauza
camera camera - Kamera [normal]
camera player - Kamera [player]


­

Drugi sposób:

­

Naciśnij [~] na klawiaturze i oknie konsoli wpisz exec cheats.cfg Następnie wciśnij ENTER i zamknij konsolę naciskając ponownie [~]. Następne używaj klawiszy:

­

G - daje wszystko z wyjątkiem jetpack i force field
H - daje amunicję

­

Demo gry Duke Nukem: Manhattan Project oraz szczegółowy opis dostępne są na naszej stronie.

Podobne

 • Duke Nukem Forever - trailer

  Trailer Duke Nukem Forever to pierwsza zajawka filmowa produkcji, na którą fani Księcia czekają od lat. Mamy tu okazję zobaczyć tytułowego bohatera, oddającego się ćwiczeniom i wspominającego – prawdopodobnie – odbyte walki.

 • Thief: The Dark Project kody

  Thief: The Dark Project to pierwsza część kultowej gry akcji ze stajni Eidos, która dała podwaliny pod takie współczesne skradanki jak Splinter Cell, czy choćby Hitman.

 • Project Powder Trailer

  Oto oficjalny traielr sieciowej gry sportowej Project Powder! W grze tej uczestniczysz on-line w przeróżnych konkurencjach snowboardowych.

 • Project Offset - gameplay

  Film Project Offset gameplay przedstawia zarówno czekające nas walki, jak i niezwykłe potwory, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w świecie fantasy mającej się niedługo ukazać strzelanki online.

 • Project Offset - trailer

  Zapowiadający Project Offset trailer poza prezentacją kolejnych screenów zapowiadających grę przedstawia też fragmenty rzeczywistego gameplay’u – widzimy sceny walki wręcz i na odległość, w której uczestniczy główny bohater, zarówno w widoku FPP, jak i TPP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Duke Nukem: Manhattan Project