Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Drakensang

Kategoria: Kody
Producent: Radon Labs
Licencja: Licencja
Data dodania: 18 sierpień 2009, 10:02
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Kody do Drakensang

Niestety, w przeciwieństwie do większości gry nie ukazały się kody do Drakensang, dzięki którym moglibyśmy uczynić nasze postacie nieśmiertelnymi herosami, nie martwiącymi się nigdy o stan zdrowia, ilość gotówki oraz mającymi pewność pokonania każdego potwora, jakiego tylko spotkają na swej drodze. Kody Drakensang uczyniłyby rozgrywkę zbyt łatwą, a nie o to chodzi w tego typu zabawie. Dlatego też jedyna pomoc, jaką możemy zaoferować Ci  w związku z tym tytułem to odblokowanie maski mistrza.
Jak tego dokonać? Porozmawiaj z Erną (napotkasz ją w jednej z początkowych lokacji gry) i wpisz dowolny z poniższych kodów:

3EXD6L
44SC2K
4X1W68
6LAM24
74ZUA1
84JDE9
9PQ1WC
9YF3LC
EFG65K
F4B7AY
F5ZHV7
G97LG1
H6V8WS
IM3Z91
J7FB8T

Podobne

 • Drakensang: The Dark Eye - kody

  Ściągnij kody do Drakensang: The Dark Eye za free, a na pewno nie pożałujesz, zwłaszcza gdy utkniesz w jakimś miejscu w grze na dłużej. Kody do Drakensang: The Dark Eye za darmo znajdziesz oczywiście na pobierz.pl

 • Drakensang: The Dark Eye - patch

  Pobierz najnowszy patch do Drakensang: The Dark Eye za darmo i uaktualnij ją w ten sposób do najnowszej wersji. Jeśli chcesz by Twoje przygody w wirtualnym świecie Aventurii były owocne to darmowy Drakensang: The Dark patch jest właśnie dla Ciebie.

 • Drakensang: The Dark Eye - gameplay

  Zobacz gameplay z Drakensang: The Dark Eye za free i sprawdź czy warto zagrać w tą nową grę, jeśli chodzi o RPGi na PC. Obejrzyj Drakensang: The Dark Eye za darmo, a na pewno wyrobisz sobie o niej zdanie i kto wie może spędzisz przy niej więcej czasu.

 • Drakensang: The River of Time - Trailer

  Trailer Drakensang: The River of Time to prequel świetnej gry rpg.

 • Patch do Drakensang

  Patch do Drakensang.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Drakensang

dodał: ~koxu76 , 29.11.2011

ciekawe czy będzie działać ;)

dodał: ~bartek , 10.03.2010

slabe

dodał: ~puch001 , 23.10.2009

Gdzie jest Erna i co daje maska mistzra?