Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Def Jam: Icon - kody

Kategoria: Kody
Producent: EA Chicago
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 luty 2010, 10:55
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Def Jam: Icon - kody

Opis: Def Jam: Icon to dość nowatorskie podejście do bijatyk, które spotkało się z uznaniem, zwłaszcza fanów muzyki hip-hop. W grze możemy bowiem wcielić się w wiele sław tego gatunku muzyki i walczyć na różnych arenach, przy akompaniamencie samych muzycznych perełek. Warto jeszcze przed grą wyposażyć się w kody do Def Jam: Icon (Def Jam: Icon cheats) i uzyskać dostęp do ukrytych bonusów w grze. W Def Jam: Icon kody pozwalają na odblokowanie nowych utworów, a sposób jak to zrobić znajdziesz poniżej.

Na ekranie tytułowym gry wciskaj:

Kółko, Góra, Prawo, Lewo, Trójkąt - odblokowanie utworu It’s Goin Down - Yung Joc

Dół, Kółko, X, Prawo - odblokowanie utworu Make It Rain - Fat Joe

Podobne

 • Def Jam: Icon - gameplay

  Def Jam: Icon to oryginalna bijatyka na PS3, w której gracz ma okazję wcielić się w znanych hip-hopowców i walczyć o siłową dominację w świecie tej muzyki.

 • Def Jam: Icon - trailer

  Lubisz hip-hop i klimat gangów z Nowego Yorku?

 • Def Jam Rapstar - trailer

  Chcesz zostać gwiazdą muzyki hip-hop? Już niedługo będziesz miał szansę się sprawdzić w tym fachu, za sprawą premiery ciekawie zapowiadającej się gry Def Jam Rapstar.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Def Jam: Icon - kody