Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crysis: Warhead - kody

Kategoria: Kody
Producent: Crytek
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 10 wrzesień 2009, 11:02
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 24

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Crysis: Warhead - kody

Jeśli masz pewne trudności z przejściem Crysis: Warhead, kody wbudowane w grę powinny Ci znacznie ułatwić rozgrywkę. Aby móc ich używać, w katalogu gry wejdź do Game\Config\ i edytuj w nim pliki (w zależności od poziomu trudności, który wybrałeś w grze, jak wskazuje nazwa pliku): diff_easy.cfg, diff_normal.cfg, diff_hard.cfg lub diff_bauer.cfg (najtrudniejszy poziom) i dopisz odpowiednie kody na końcu pliku przed włączeniem gry.  Przykładowe kody do Crysis: Warhead to g_godMode = 1 (God mode), i_unlimitedammo = 1 (nieograniczona amunicja), i_noweaponlimit = 1 (nieograniczona ilość broni). Możesz też wpisać w pliku con_restricted = 0, a kody uruchamiać w konsoli gry [~].
Wszystkie kody Crysis: Warhead dostępne w sieci, w tym lista dynamicznie aktywowanych kodów za pomocą skrótów klawiaturowych, do których dostęp uzyskujemy przez włączenie gry z parametrem –DEVMODE.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Crysis: Warhead - kody