Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cryostasis: Arktyczny Sen - kody

Kategoria: Kody
Producent: Action Forms
Licencja: Licencja
Data dodania: 12 październik 2009, 11:48
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Cryostasis: Arktyczny Sen - kody

Cryostasis: Arktyczny Sen to survivalowy horror z widokiem FPP, osadzony w arktycznym świecie terenów Rosji. W grze wydanej wyłącznie na PC, wcielamy się w postać badacza mającego zgłębić tajemnice wraku nuklearnego lodołamacza „North Wind”. Cryostasis to bardzo mroczna gra, przy której lepiej mieć włączone światło. Ponieważ gra nie należy do najłatwiejszych to momentami mogą się przydać kody do Cryostasis: Arktyczny Sen, które znajdziecie poniżej. W Cryostasis: Sleep of Reason kody pozwalają na uzyskanie m.in. nieśmiertelności, czy też nieskończonej ilości amunicji, co na pewno ułatwi grę w trudnych momentach. Cryostasis kody są dość proste w użyciu, a sposób jak to zrobić znajduje się poniżej:


W katalogu z grą znajdź plik init.cfg i edytuj go Notatnikiem. Następnie odszukaj linijkę:

d.consoleh = 0 i zmień na: d.consoleh = 1


Po zapisaniu zmian i zamknięciu pliku uruchom grę. Podczas gry wciśnij tyldę (~) by wywołać konsolę i wpisać poniższe hasła:


d.fly = 1 - latasz (d.fly = 0 wyłącza)

d.noclip = 1 - przenikasz przez ściany (d.noclip = 0 wyłącza)

giveall - wszystkie bronie

godmode = 1 - nieśmiertelność

pl.health = x - x punktów energii

unlimited_ammo = 1 - nieskończona ilość amunicji

Podobne

 • Cryostasis: Sleep of Reason - patch

  Cryostasis: Arktyczny Sen to survivalowy horror z widokiem FPP, osadzony w arktycznym świecie terenów Rosji. W grze wydanej wyłącznie na PC, wcielamy się w postać badacza mającego zgłębić tajemnice wraku nuklearnego lodołamacza „North Wind”.

 • Kody do gry Cryostasis

  Prezentujemy kody do gry akcji Cryostasis: Sleep of reason, dzięki którym z pewnością ukończysz ten tytuł!

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Cryostasis: Arktyczny Sen - kody