Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crash Bandicoot: Mind over Mutant - kody

Kategoria: Kody
Producent: Radical Entertainment
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 27 styczeń 2010, 11:22
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 17

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Crash Bandicoot: Mind over Mutant - kody

Kody do Crash Bandicoot: Mind over Mutant to świetna pomoc dla każdego gracza. Te triki (cheats) Crash Bandicoot: Mind over Mutant pomogą Ci z pewnością w ukończeniu gry.

Oto wszystkie cheats do Crash Bandicoot: Mind over Mutant:

Zamrażanie wrogów w momencie kontaktu
Wciśnij START w celu spauzowania rozgrywki (tryb Story Mode). Przytrzymaj następnie przycisk bloku i wciskaj Dół, Dół, Dół, Góra.

Cień Crasha
Wciśnij START w celu spauzowania rozgrywki (tryb Story Mode). Przytrzymaj następnie przycisk bloku i wciskaj Lewo, Prawo, Lewo, Prawo.

Wrogowie pozostawiają po sobie owoce Wumpa
Wciśnij START w celu spauzowania rozgrywki (tryb Story Mode). Przytrzymaj następnie przycisk bloku i wciskaj Prawo, Prawo, Prawo, Góra.

Wrogowie pozostawiają po sobie owoce Evo-Wumpa
Wciśnij START w celu spauzowania rozgrywki (tryb Story Mode). Przytrzymaj następnie przycisk bloku i wciskaj Góra, Dół, Dół, Góra.

Wrogowie pozostawiają po sobie power-up Super Kick
Wciśnij START w celu spauzowania rozgrywki (tryb Story Mode). Przytrzymaj następnie przycisk bloku i wciskaj Góra, Prawo, Dół, Lewo.

Wrogowie pozostawiają po sobie power-up x4 Damage
Wciśnij START w celu spauzowania rozgrywki (tryb Story Mode). Przytrzymaj następnie przycisk bloku i wciskaj Góra, Góra, Góra, Lewo.

Powiększenie wybranych części ciała Crasha
Wciśnij START w celu spauzowania rozgrywki (tryb Story Mode). Przytrzymaj następnie przycisk bloku i wciskaj Lewo, Lewo, Lewo, Dół.

Uwaga! Powtórne wprowadzenie każdej z kombinacji wyłączy dany kod!

Podobne

 • Crash Bandicoot: Mind over Mutant - gameplay

  Gameplay Crash Bandicoot: Mind over Mutant to długi, trwający niemal 11 minut filmik, który pokazuje Ci ten tytuł w akcji.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Crash Bandicoot: Mind over Mutant - kody