Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Condemned: Criminal Origins kody

Kategoria: Kody
Producent: Monolith Productions
Licencja: Licencja
Data dodania: 05 listopad 2009, 23:03
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 24

Opis dodatku - Condemned: Criminal Origins kody

­Condemned: Criminal Origins to gra akcji będąca survivalowym horrorem z elementami gry kryminalnej. W grze sterujemy poczynaniami agenta FBI, który musi oczyścić się z zarzutów o morderstwo, oraz znaleźć seryjnego zabójcę, który go wrobił. Gra działa w oparciu o silnik graficzny znany m.in. z F.E.A.R co gwarantuje piękną i mroczną grafikę.

Ponieważ w grze występuje spora liczba zagadek, to czasami mogą przydać się kody do Condemned: Criminal Origins, które rzecz jasna znajdziecie poniżej. W Condemned: Criminal Origins kody pozwalają na uzyskanie dodatkowych bonusów i odblokowanie wszystkich poziomów, a sposób ich użycia jest bardzo prosty.

Przejdź do ekranu tworzenia nowego profilu, a następnie zamiast swojego imienia wprowadź kod ShovelFighter. Jego działanie jest natychmiastowe. Będziesz mógł rozpocząć zabawę od dowolnego rozdziału kampanii, a także zapoznać się z ukrytymi początkowo bonusami. ­

Podobne

 • Condemned 2: Bloodshot - kody

  Kody Condemned 2: Bloodshot w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Czyli nie ma fraz czy też kombinacji przycisków, dzięki którym Twoja postać stałaby się nieśmiertelna lub też automatycznie eliminowała wszystkich wrogów.

 • Silent Hill Origins - kody

  Kody do Silent Hill Origins to triki pozwalające odblokować kostium Vincenta..

 • Condemned 2: Bloodshot - trailer

  Trailer Condemned 2: Bloodshot to trwający ponad dwie minuty materiał wideo, który jest zwiastunem tej mrocznej zabawy. Ze względu na klimat polecamy obejrzenie go wyłącznie pełnoletnim graczom.

 • Condemned 2: Bloodshot - gameplay

  Gameplay Condemned 2: Bloodshot to trwający ponad pięć minut materiał wideo, który ukaże Ci w akcji ten mroczny tytuł. Zobaczysz na nim każdy element rozgrywki – od klimatycznych cut-scenek po eksplorację miejsc zbrodni i walkę z przeciwnikami.

 • Kody do X-Men Origins: Wolverine

  Kody do X-Men Origins: Wolverine


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Condemned: Criminal Origins kody