Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Condemned 2: Bloodshot - kody

Kategoria: Kody
Producent: Monolith Productions
Licencja: Licencja
Data dodania: 19 luty 2010, 11:07
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Condemned 2: Bloodshot - kody

Kody Condemned 2: Bloodshot w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Czyli nie ma fraz czy też kombinacji przycisków, dzięki którym Twoja postać stałaby się nieśmiertelna lub też automatycznie eliminowała wszystkich wrogów. Kody Condemned 2: Bloodshot to jedna fraza, dzięki której odblokujesz bonusowe artworki z gry. Jak tego dokonać? Utwórz profil użytkownika i nazwij go ShovelFighter – zachowaj małe i duże litery! Po wpisaniu tej sekwencji ukryte grafiki będą odblokowane i możesz cieszyć się nimi. Niestety, inne pomoce do gry nie istnieją.


Podobne

 • Condemned 2: Bloodshot - trailer

  Trailer Condemned 2: Bloodshot to trwający ponad dwie minuty materiał wideo, który jest zwiastunem tej mrocznej zabawy. Ze względu na klimat polecamy obejrzenie go wyłącznie pełnoletnim graczom.

 • Condemned 2: Bloodshot - gameplay

  Gameplay Condemned 2: Bloodshot to trwający ponad pięć minut materiał wideo, który ukaże Ci w akcji ten mroczny tytuł. Zobaczysz na nim każdy element rozgrywki – od klimatycznych cut-scenek po eksplorację miejsc zbrodni i walkę z przeciwnikami.

 • Condemned: Criminal Origins kody

  Condemned: Criminal Origins to gra akcji będąca survivalowym horrorem z elementami gry kryminalnej.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Condemned 2: Bloodshot - kody