Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Company of Heroes: Tales of Valor – kody

Kategoria: Kody
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 08 wrzesień 2009, 13:08
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 14

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Company of Heroes: Tales of Valor – kody

Kody do Company of Heroes: Tales of Valor nie są trainerem gry. Ich wpisanie nie spowoduje, ze automatycznie ukończysz misję czy też otrzymasz godmode. Mimo to kody Company of Heroes: Tales of Valor ułatwiają znacznie życie, a także umożliwiają pewną modyfikację zabawy poprzez zwiększenie głów postaci. Jesteś ciekaw, jak wygląda tak przerobiona gra? Oto kody Company of Heroes: Tales of Valor!

W czasie gry wywołaj konsolę kombinacją klawiszy CTRL+SHIFT+~ lub CTRL+SHIFT+[@], następnie wpisz w niej:
ee_bigheadmode(1) - tryb dużych głów
ee_bigheadmode(0) - wyłącza tryb dużych głów
FOW_Toggle - włączanie/wyłączanie mgły wojny
FOW_RevealAll - odsłonięcie całej mapy
taskbar_hide - ukrycie pasaka zadań
taskbar_show - pokazanie pasaka zadań
statgraph() – statystyki
setsimrate(#) – ustala szybkość gry na # (domyślnie jest 10)
Odblokowanie wszystkich misji: uruchom grę z parametrem -unlock_all_missions

Podobne

 • Company of Heroes: Tales of Valor - patch

  Patch do Company of Heroes: Tales of Valor naprawia szereg błędów wersji podstawowej gry, dzięki czemu gracz może się jeszcze bardziej cieszyć grywalnością.

 • Company of Heroes: Kompania Braci – kody

  Kody do Company of Heroes: Kompania Braci dają Ci dodatkowe możliwości i nową jakość walki z wirtualnymi przeciwnikami w tej świetnej grze strategicznej.

 • Company of Heroes: Kompania Braci - patch

  Patch do Company of Heroes: Kompania Braci poprawia jakość gry, zarówno w wymiarze grafiki i płynności gry jak i grywalności. Dzięki łatce gracz będzie mógł jeszcze bardziej cieszyć się efektami i możliwościami gry.

 • Battlefield: Bad Company 2 - kody

  Kody do Battlefield: Bad Company 2 to użyteczne cheaty, dzięki którym możesz odblokować dodatkowe bronie w grze. Jeśli więc chcesz uatrakcyjnić sobie rozgrywkę, wejdź do meny głównego, wybierz opcję Multipklayer, a następnie „Do odblokowania”.

 • Heroes of Telara - trailer

  Na razie głównych źródłem informacji o grze jest Heroes of Telara trailer, który w zarysie przedstawia świat gry i to czego można się po niej spodziewać, a więc dynamicznej rozgrywki z graczami z całego świata. Trailer do Heroes of Telara jest dostępny poniżej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Company of Heroes: Tales of Valor – kody

dodał: ~FuSo RRI , 13.05.2012

Polecam Gra Jest Zajebista . . .