Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Commandos 3: Kierunek Berlin Kody

Kategoria: Kody
Producent: Pyro Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09 lipiec 2009, 14:49
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 13

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Commandos 3: Kierunek Berlin Kody

Commandos 3 Kierunek Berlin to gra strategiczna osadzona w realiach II wojny światowej. Najnowsza część gry wprowadza wiele zmian w porównaniu z poprzedniczkami. Przede wszystkim zmianie uległa grafika, oraz sama gra stała się dużo trudniejsza. Commandos 3 ukazał się w polskiej wersji językowej dzięki firmie Cenega, która jest dystrybutorem gry w naszym kraju.


Commandos 3 na PC to jedna z najbardziej wymagających gier strategicznych, w której liczy się przede wszystkim taktyka oraz umiejętności dokonywania sabotażu. Gra jest na tyle trudna, że mniej doświadczeni gracze na pewno będą musieli skorzystać z jakiejś pomocy. Warto pobrać kody do Commandos 3, które są dostępne w naszym serwisie by ułatwić sobie rozgrywkę, w sytuacji gdy jakieś zadanie okaże się zbyt trudne. Kody w Commandos 3 pozwalają na między innymi teleportację komandosów w wybrane miejsce, czy choćby uzyskanie nieśmiertelności, a ich pełna lista znajduje się poniżej:


Commandos 3 kody:Żeby je odblokować należy wpisać jako imię SOYINCAPAZ (można także wpisać ten kod podczas misji, po wcześniejszym wybraniu komandosa). Dzięki temu podczas gry można używać następujących udogodnień po wciśnięciu odpowiednich klawiszy.[CTRL] + [I] - nieśmiertelność


[CTRL] + [V] - niewidzialność


[SHIFT] + [X] - teleportuje komandosów do miejsca wskazanego kursorem


[CTRL] + [-] - pokazuje FPSy


[CTRL] + [SHIFT] + [N] - przechodzi do następnej misji


[CTRL] + [SHIFT] + [X] - rozwala wszystkich wrogówKody do poziomów:NS2B7


GMD1T


NMD15


YDNCQ

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Commandos 3: Kierunek Berlin Kody