Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Command & Conquer: Renegade

Kategoria: Kody
Producent: Westwood Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 wrzesień 2009, 11:34
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 15

Opis dodatku - Kody do Command & Conquer: Renegade

Command & Conquer: Renegade to kolejna część serii C&C, tym razem będąca typową grą akcji z widokiem FPP. Grę ponownie stworzyło studio Westwood, dzięki czemu nie jest to całkiem osobna pozycja, ale gra nawiązująca sporo do swoich poprzedniczek z serii. Ponownie gracz jest świadkiem konfliktu pomiędzy organizacjami GDI, oraz NOD, jego zadaniem jest walka po stronie jednej z nich, a mianowicie GDI i odbicie porwanych naukowców.   

Gra nie należy do najtrudniejszych, ale i tak bardzo przydatne mogą okazać się kody do Renegade, które odblokowują sporo ukrytych opcji. W Renegade kody pozwalają m.in. na uzyskanie dostępu do broni, oraz odblokowanie trybu „God Mode”, a ich pełna lista, wraz z użyciem znajduje się poniżej.

W czasie gry wejdź do konsoli klawiszem "~" i wpisz jeden z poniższych kodów.

extras fnkqrrm - włącza dodatkowe cheaty
display fps - wyświetla framerate
allguns - wszystkie bronie
renegade - God Mode

Dodatkowej jednostki w multiplayer

W multiplayerowym trybie Practice możesz skorzystać z ekstra jednostek. Naciśnij [F8] i napisz "extras fnkqrrm" lub "extras quantifigon" (dotyczy wersji bez patcha). Poprawne wprowadzenie kodów zostanie potwierdzone komunikatem "Extras enabled". Idź do terminalu zakupów i trzymaj [ALT] za każdym razem gdy chcesz cos kupić.

Dodatkowe jednostki to dla GDI: General Locke, Elana Petrova, Logan, Lieutenant Maus oraz sedan i ciężarówka pick-up z pojazdów. NOD dostaje mutantów, szefa, Mutated Petrova i Kane.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Command & Conquer: Renegade