Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Command & Conquer: Red Alert 2

Kategoria: Kody
Producent: Westwood Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 27 sierpień 2009, 10:21
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 8

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Kody do Command & Conquer: Red Alert 2

Command & Conquer: Red Alert 2 to druga część wspaniałej gry strategicznej od Westwood, która została wydana na komputery osobiste w 2000 roku. W grze ponownie stają naprzeciw siebie dwie strony konfliktu Związek Radziecki, oraz Alianci i to od gracza zależy po której ze stron się on opowie. Gra oferuje wiele godzin długiej i wymagającej zabawy, która na pewno zaspokoi nie jednego gracza i wciągnie go na długo.   
Gra nie należy do najłatwiejszych i wymaga sporych umiejętności od graczy, dlatego warto w trudnych chwilach użyć kody do Red Alert 2, które mają na celu ułatwić zadanie graczom i pomóc w wykonywaniu misji. W Red Alert 2 kody działają tylko w trybie Skirmish, a sposób ich użycia znajduje się poniżej.

Aby uzyskać więcej kasy, podczas ładowania się misji w trybie Skirmish wpisz powoli kod: dolarday, dzięki któremu uzyskasz więcej kasy na nowe jednostki i budynki. 

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Command & Conquer: Red Alert 2

dodał: ~aa , 26.10.2014

spoko gra

dodał: ~git , 14.12.2013

spox\n

dodał: smokkers , 03.11.2013

ok:)\n

dodał: ~hmm , 29.01.2010

ta gra jest super;p