Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Command & Conquer 3: Gniew Kane'a

Kategoria: Kody
Producent: EA Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 27 sierpień 2009, 10:09
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Kody do Command & Conquer 3: Gniew Kane'a


Command & Conquer 3: Kane’s Wrath to najnowszy dodatek do gry C&C 3: Tiberium Wars, który po raz kolejny przenosi graczy w świat wojen o Tiberium. Rozszerzenie zawiera dodatkową kampanię dla Bractwa Nod, składającą się z 13 rozbudowanych i wymagających misji. Kane’s Wrath jest dostępny zarówno dla posiadaczy komputerów osobistych, jak i Xbox 360 w polskiej wersji językowej.


W Command & Conquer 3 kody sprowadzają się na razie do porad i trików, mających na celu ułatwienie zabawy graczom. Kody w Gniew Kane’a podpowiadają graczom, jak uzyskać dostęp do różnych dodatków, a ich lista znajduje się poniżej.

Kane’s Wrath kody i porady:


Jeżeli chcesz uzyskać alternatywne Główne Menu gry to przejdź kampanię dla pojedynczego gracza, a wówczas powinno się ono pojawić.


Aby odblokować dostęp do filmików w trybie “Movies” z Kane’s Challenge należy pomyślnie ukończyć ten tryb dowolną frakcją. Podobnie sytuacja ma się z odblokowaniem filmików dla kampanii dla pojedynczego gracza. Jej przejście automatycznie odblokowuje je w dziale „Movies”. 

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Command & Conquer 3: Gniew Kane'a