Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Capitalism 2 – kody

Kategoria: Kody
Producent: Enlight Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 02 wrzesień 2009, 12:28
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Capitalism 2 – kody

Kody do Capitalism 2 stanowią dość użyteczną pomoc dla każdego wirtualnego rekina finansjery. Powodują one napłynięcie natychmiastowego zastrzyku gotówki, co pozwala na realizację nowych inwestycji oraz wiele innych czynności. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, jak wielkie znaczenie mają pieniądze w tej grze. Aby wprowadzić kody Capitalism 2, naciśnij [SHIFT] i trzymając go wpisz 6789, a następnie kliknij OK w okienku z zapytaniem o aktywację cheatów. Teraz wciśnij [Alt] + [C], a dostaniesz 10 000 000 $. Założymy się, że z pewnością nie odmówisz takiej dotacji. Kod ten możesz wprowadzać wiele razy, gromadząc szybko naprawdę wielką fortunę. Szkoda, że tylko wirtualną…

Podobne

 • Capitalism 2 - patch

  Patch do Capitalism 2, który poprawia błędy z podstawowej wersji gry. Po instalacji nie będziesz już mieć problemów z stabilnością rozgrywki.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Capitalism 2 – kody