Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty: World at War - kody

Kategoria: Kody
Producent: Treyarch
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 22 wrzesień 2009, 13:14
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 8

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Call of Duty: World at War - kody

Wszystkie kody do Call of Duty: World at War wpisujemy w oknie konsoli, po uprzednim wywołaniu go za pomocą klawisza tyldy [~]. Polecenie devmap mak pozwala na korzystanie z kodów takich jak god (= god mode), give all (= wszystkie bronie), noclip (= przenikanie przez obiekty), mapname (= wyświetla listę map), czy notarget (= wyłącza sztuczną inteligencją). Polecenie devmap nazwa_mapy zmienia na mapę na podaną przez gracza. Dostepne w Call of Duty: World at War kody mogą być też aktywowane przez liczne trainery, dzięki którym cheaty w grze są uruchamiane za pomocą skrótów klawiaturowych (np. NUMPAD0 = nieśmiertelność itp.).

Podobne

 • Kody do Call of Duty World at War

  Kody do Call of Duty World at War, które pozwalają graczowi cielić się w postać niemal nieśmiertelnego bohatera. Żadna misja nie będzie CI straszna.

 • Call of Duty: World at War - patch 1.7

  Pobierz najnowszy patch do Call of Duty: World at War z darmo i spraw by Twoja gra była pozbawiona błędów. Patch do Call of Duty: World at War przede wszystkim usprawnia grę online i współpracę z serwerami, a jego download za darmo znajdziecie na pobierz.pl

 • Call of Duty: World at War - patch 1.2

  Patch przeznaczony jest do gry Call of Duty: World at War. Poprawka uaktualnia grę do wersji 1.2.

 • Call of Duty: World at War - patch 1.4

  Na naszym serwerze znajduje się patch 1.4 przeznaczony do gry Call of Duty: World at War likwiduje błędy, które mogłyby być uciążliwe podczas rozgrywki. Warto go pobrać i zainstalować.

 • Call of Duty: World at War - patch 1.1

  Poprawka do gry Call of Duty: World at War, która aktualizuje ją do wersji 1.1. Poprawa błędów w grze, poprawa jakości gry w trybie multiplayer, to tylko niektóre zalety tego dodatku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty: World at War - kody