Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty 3 -kody

Kategoria: Kody
Producent: Infinity Ward
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 01 marzec 2010, 13:42
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2
Liczba pobrań: 10

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Call of Duty 3 -kody

Prezentowane poniżej kody Call of Duty 3 przeznaczone są dla wersji gry na PS3. Te kody Cod 3 pozwolą Ci na odblokowanie wszystkich poziomów oraz dodatkowych materiałów. Jak je wprowadzić?

Wejdź na okno wyboru rozdziałów kampanii. Tu przytrzymaj SELECT i wciskaj szybko następujące klawisze: Prawo, Prawo, Lewo, Lewo, Kwadrat, Kwadrat. Wersja tych kodów na Wii to +, prawo, prawo, lewo, lewo, dwa, dwa.

Inne kody nie istnieją. Możemy zdradzić jednak, że ukończenie gry pozwala Ci na odblokowanie wywiadów z trzema weteranami II wojny światowej.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty 3 -kody