Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Caesar 4

Kategoria: Kody
Producent: Tilted Mill Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17 lipiec 2009, 13:04
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1272

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Kody do Caesar 4

­

Caesar 4 to świetna, wciągająca gra strategiczno-ekonomicz­na, w której wcielasz się w zarządcę osady, zaś Twym celem jest rozbudowanie jej. Jeśli tego dokonasz, władca spojrzy na Ciebie przychylnym okiem i awansuje na ważniejsze stanowisko. Jeśli już tego próbowałeś, to z pewnością wiesz, że nie jest to łatwe zadanie, szczególnie, że pieniądze znikają ze skarbca dość szybko. Ale jest na to rada – kody do Caesar 4. Pomogą Ci one w ukończeniu wszystkich plansz. Jak używać kodów do Caesar IV? To proste. Podczas zabawy musisz wcisnąć w dowolnej chwili ENTER. Teraz możesz wpisać albo:

WIN – wygrywasz automatycznie, niezależnie od sytuacji na planszy

lub

denarii # - zamiast # wpisz ilość denarów, które chcesz zyskać. Zobacz pełny opis gry w naszym portalu.

Podobne

 • Patch do Caesar 4

  Pobierz ciekawy dodatek do gry Caesar 4

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Caesar 4