Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Borderlands - kody

Kategoria: Kody
Producent: Gearbox Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 09 listopad 2009, 09:51
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Borderlands - kody

­Kody do gry Borderlands tak właściwie nie istnieją. Nie są dostępne bowiem żadne kody Borderlands, dzięki którym miałbyś cały czas maksimum zdrowia czy tarczy, nie znane są też kody do Borderlands, dzięki którym miałbyś maksimum amunicji czy pojazdy nie do zniszczenia. Jednak mamy dla Ciebie kilka trików do wykorzystania w tej świetnej grze.

W trakcie rozgrywania najprostszego początkowego etapu likwiduj wszystkich napotykanych przeciwników i zbieraj cenne przedmioty (broń, gotówka itp.). Po dotarciu do niewielkiego obozowiska z płonącymi oponami wyjdź z gry (opcja Exit). Twoje aktualne postępy zostaną zapisane, a poziom ten będziesz mógł powtarzać dowolną ilość razy. Stan amunicji możesz z kolei łatwo uzupełniać w oparciu o pojawiające się w różnych miejscach światach gry skrzynie z zaopatrzeniem. Po zebraniu amunicji w analogiczny sposób zakończ grę (Exit) i zaczekaj aż zostanie zapisana. Możesz już powrócić do tego samego miejsca by ponownie podnieść potrzebne zapasy.

W celu pozyskania kopii danego przedmiotu musisz zdecydować się na tryb kooperacji z drugim graczem. W dowolnym momencie rozgrywki wyrzuć z inwentarza przedmiot, który chcesz sklonować, a następnie wyjdź z gry bez zapisywania aktualnych postępów. Zaczekaj aż drugi gracz podniesie ten przedmiot i ponownie dołącz do gry. Możesz podnieść z ziemi ten sam obiekt, pomimo tego, że partner z kooperacji wykonał przed chwilą tę samą czynność.

­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Borderlands - kody