Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned - kody

Kategoria: Kody
Producent: Gearbox Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 19 styczeń 2010, 10:26
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned - kody

W Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned tradycyjne kody nie będą nam tak potrzebne, jak w innych grach, ponieważ dodatek automatycznie dostosowuje poziom trudności w zależności od tego, jak radzimy sobie w obecnej kampanii. Tak więc kody Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned nie będą dodatkowym ułatwieniem, można jednak znaleźć w sieci szereg porad dotyczących rozgrywki w dodatku, jak np. - żeby możliwie wcześnie udać się do Jakobs Cave.

Podobne

 • Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned - gameplay

  W Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned gameplay polega podobnie jak w podstawce na szybkim zabijaniu hord potworów i rozwijaniu przy tym naszej postaci.

 • Dead Island - trailer

  Trailer Dead Island to trwający półtorej minuty filmik, wprowadzający w klimat rozgrywki, jaką szykuje dla nas Techland. Zmierzymy się tu z nieprzeliczonymi rzeszami zombie – na naszych stronach znajduje się szerszy opis tej produkcji, zajrzyj tam, by dowiedzieć się więcej.

 • Borderlands - kody

  Kody do gry Borderlands tak właściwie nie istnieją. Nie są dostępne bowiem żadne kody Borderlands, dzięki którym miałbyś cały czas maksimum zdrowia czy tarczy, nie znane są też kody do Borderlands, dzięki którym miałbyś maksimum amunicji czy pojazdy nie do zniszczenia.

 • Zombie Driver - kody

  W Zombie Driver kody możemy uruchomić poprzez grzebanie w pliku Packs\Pak0.zip w katalogu z grą.

 • Borderlands - Videorecenzja

  Borderlands to dynamiczny shooter FPP,  w którym mamy okazję zwiedzać planetę o nazwie Pandora.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned - kody