Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Black - kody

Kategoria: Kody
Producent: Criterion Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 luty 2010, 13:11
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Black - kody

W Black kody wprowadzamy wpisując je w miejsce nazwy profilu. Zarówno na PS2, jak i Xbox kod 5SQQ-STHA-ZFFV-7XEV sprawi, że od początku gry będziesz posiadał karabin maszynowy M249. W wersji PS2 Black kody, których możemy użyć zamiast powyższego, to HQ6G-ZP3B-C5LE-WMXA oraz EG4P-ZGUJ-6SQJ-3X68.

Dodatkowe bonusy odblokowujemy przechodząc przez całą grę na poziomie Normal, Hard i pojawiającym się później Black Ops.

Podobne

 • The Black Mirror - kody

  Kody do The Black Mirror stanowią świetną pomoc dla każdego, komu zdarzyło się utkwić na którymś z poziomów.

 • Penumbra: Black Plague - kody

  Kody Penumbra: Black Plague w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Nie ma żadnych fraz, których wpisanie dawałoby nieśmiertelność prowadzonej postaci czy też eliminowało zainfekowanych ludzi z bazy.

 • Kody do Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Black Thorn

  Kody do Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear Black Thorn stanowią nieoceniony skarb dla każdego gracza, który ma problem z ukończeniem którejś z misji lub nawet całej gry.

 • Black - trailer

  Black trailer przedstawia nam dynamiczną strzelankę FPS, w której głównym celem jest pokonanie wszystkich przeciwników.

 • Penumbra: Black Plague - patch

  Patch Penumbra: Black Plague to łatka niezbędna dla każdego posiadacza gry. Możesz ściągnąc ją za darmo z naszych stron, ale uwaga – patch Penumbra: Black Plague przeznaczony jest dla tych ludzi, którzy mają płytę z grą (czyli nie kupili jej w formie elektronicznej).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Black - kody