Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Bionic Commando (2009)

Kategoria: Kody
Producent: Grin
Licencja: Licencja
Data dodania: 18 sierpień 2009, 09:06
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Kody do Bionic Commando (2009)

Jeśli posiadasz pełną wersję gry Bionic Commando i masz problemy z jej ukończeniem , zapewne zasmuci Cię wieść, że kody do Bionic Commando nie istnieją. Producent nie zdecydował się na wprowadzenie do zabawy tego ułatwienia dla graczy, jednak dał do gry pewną nieznaną ogółowi rzecz. Dlatego choć nie istnieją kody Bionic Commando, to możemy podczas gry odblokować „Sekretny pokój prób”. Jest to trik tylko dla posiadaczy konsolowej wersji gry. Jeśli więc posiadasz takową, wówczas na ekranie tytułowym wciśnij kolejno: Góra, Dół, Trójkąt, Kwadrat, Kwadrat, Trójkąt, Dół, Góra, L1, L1, Start. Od teraz będziesz mógł wejść do specjalnego menu. Jakiego? Sprawdź samemu!

Podobne

 • Symulator Farmy 2009 - VIDEORECENZJA

  Symulator Farmy 2009 daje możliwość graczowi wcielenia sie w rolnika, który zarządza gospodarstwem, a którego zadaniem jest rozwój tego gospodarstwa. Obejrzyj videorecenzję gry Symulator Farmy 2009.

 • Football Manager 2009 Fast Patch

  Patch przyśpieszający rozgrywkę do Football Managera 2009. Pozwala na "przyspieszenie" gry, zmniejszenie czasu oczekiwania na przetwarzanie danych i komentarzy tekstowych.

 • Football Manager 2009 Patch 9.3.0

  Najnowszy patch do gry Football Manager 2009, przeznaczony do polskiej wersji tego tytułu

 • Football Manager 2009 Patch 9.3.1

  Patch 9.3.1 jest ostatnim oficjalnym patchem do gry Football Manager 2009. Nie wprowadza on do rozgrywki radykalnych zmian. To uaktualnienie rozwiązuje problemy powodowane przez mechanizm antypiracki zastosowany w grze.

 • Age of Conan 2009: Hyborian Adventures Trailer Opis walk

  Jeden z twórców gry Age of Conan 2009: Hyborian Adventures opowiada o zastosowanym w niej systemie walki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Bionic Commando (2009)