Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beyond Divinity - kody

Kategoria: Kody
Producent: Larian Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 23 listopad 2009, 08:47
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Beyond Divinity - kodyKody do Beyond Divinity to świetne cheaty, dzięki którym gra w ten tytuł stanie się znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza. Aby wprowadzić kody Beyond Divinity musisz dokonać zmian w plikach gry – pamiętaj o wykonaniu ich kopii zapasowych!


Jak stworzyć silną postać? Wejdź do folderu z grą, otwórz folder o nazwie Common, a następnie plik CharSelStats.dat za pomocą notatnika.

Teraz znajdź i zamień na wyższe liczby znajdujące się przy atrybutach poszczególnych bohaterów (Warrior, Wizard oraz Survivor). Dla przykładu: Wizard posiadający 9 poziom współczynnika Intelligence posiada więcej czarów, Warrior z 10 poziomem Strength czy Agility ma dostęp do większości uzbrojenia, których normalnie nie mógłby użyć na tak wczesnym etapie rozgrywki.


Kiedy skończysz, zapisz wszystkie zmiany w pliku i wróć do gry.


Duplikowanie przedmiotów i pieniędzy

Wybierz dowolny przedmiot z posiadanego ekwipunku, przeciągnij go na planszę. W momencie położenia przedmiotu na ziemi naciśnij szybko kombinację [CTRL] + [L] (Quick Load).

Aby ten kod zadziałał, potrzeba jednak trochę wprawy.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Beyond Divinity - kody