Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beowulf - kody

Kategoria: Kody
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 04 luty 2010, 13:20
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Beowulf - kody

Beowulf nie należy do łatwych gier akcji i dlatego mogą się przydać kody do Beowulf, których download jest dostępny na naszej stronie. Tak naprawdę jest trainer, który umożliwia zwiększenie wskaźnika mocy na full, a którego download znajdziesz poniżej. Niestety inne pomoce do gry nie są dostępne. W grze Beowulf kody aktywujemy poprzez uruchomienie trainera i wciskanie klawiszy numerycznych Num1, bądź Num2. Ten pierwszy ustawia wskaźnik mocy na najwyższym poziomie (w trybie Legendary), a drugi zwiększa moc Carnal.  Warto jednak pamiętać, żeby mógł on działać, należy zainstalować patch do Beowulf, aktualizujący grę do wersji.1.0.1.

Podobne

 • Beowulf - trailer

  Zobacz klimatyczny Beowulf trailer i przekonaj się jak wygląda wirtualne odzwierciedlenie jednej z najważniejszych dla kultury staro-angielskiej postaci.

 • Beowulf - gameplay

  Beowulf gameplay to filmik przedstawiający wszystko to co czego trudno się doszukiwać w opisach tej gry. Widać na nim dynamiczną akcję, system walki, a także przykładowych przeciwników z którymi przyjdzie nam się zmierzyć, a wszystko to oprawione oczywiście doskonałą oprawą graficzną.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Beowulf - kody